Beam Soft met voet Grey Velvet 45 cm 300 x 40 cm
Dit is geen correcte combinatie voor een bestaand product
stuk(s)
Prijs op aanvraag
Staffelkorting
€ 1.911,79 / stuk incl. BTW € 1.579,99 / stuk excl. BTW
Berekend totaal: ... ...
Op voorraad:
Op bestelling
Omschrijving
Beam Soft met voet
Een strakke zitbank in Smooth architectonisch beton. Fluweelzacht en met prachtig afgeronde hoeken. Met voet voor een zwevend effect, wat ook de mogelijkheid geeft om ledverlichting te integreren. Een opvallende eyecatcher in de tuin en een element dat mensen samenbrengt en zorgt voor rust en gezelligheid. Geen enkel ander tuinmeubel is even gemakkelijk in onderhoud. Kan ook worden gebruikt om een hoogteverschil in de tuin te accentueren.
Specificaties
| Merk | Stone & Style |
|---|---|
| Afmeting | 300 x 40 cm |
| Formaat | Rechthoekig |
| Hoogte | 45 cm |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Beton |
| Randafwerking | Vellingkant |
| Soort Object | Zitbank |
| Gewicht per eenheid | 1296 kg |
| Bestelling per | 1 Stuk |
| Prijs per stuk(s) | € 1.911,79 € 1.579,99 |
| Verpakking | Waarborgpallet - Stone & Style |
| Hoeveelheid per Waarborgpallet - Stone & Style | 1 stuk(s) |
| Levertermijn | 8 werkdagen |