Formel F Spaanplaatschroef met verzonken kop, Inox A2 30 mm Medium Box 4,0 mm TTAP20
Dit is geen correcte combinatie voor een bestaand product
stuk(s)
Prijs op aanvraag
Staffelkorting
€ 28,87 / stuk incl. BTW € 23,86 / stuk excl. BTW
Berekend totaal: ... ...
Op voorraad:
Op bestelling
Omschrijving
Specificaties
| Merk | SWG |
|---|---|
| Diameter | 4,0 mm |
| Lengte | 30 mm |
| Materiaal | Inox |
| Verpakking | 250 stuks |
| Gewicht per eenheid | 0.47 kg |
| EAN code | 4009146485920 |
| Bestelling per | 1 Stuk |
| Prijs per stuk(s) | € 28,87 € 23,86 |
| Levertermijn | 5 werkdagen |