Formel F Spaanplaatschroef met verzonken kop, Inox A2 60 mm Small Box 6,0 mm TTAP30
Dit is geen correcte combinatie voor een bestaand product
stuk(s)
Prijs op aanvraag
Staffelkorting
€ 13,07 / stuk incl. BTW € 10,80 / stuk excl. BTW
Berekend totaal: ... ...
Op voorraad:
Op bestelling
Omschrijving
Specificaties
| Merk | SWG |
|---|---|
| Diameter | 6,0 mm |
| Lengte | 60 mm |
| Materiaal | Inox |
| Verpakking | 20 stuks |
| Gewicht per eenheid | 0.23 kg |
| EAN code | 4009146451932 |
| Bestelling per | 1 Stuk |
| Prijs per stuk(s) | € 13,07 € 10,80 |
| Levertermijn | 5 werkdagen |