Formel F Spaanplaatschroef met verzonken kop, Inox A2 35 mm Small Box 4,0 mm TTAP20
Dit is geen correcte combinatie voor een bestaand product
stuk(s)
Prijs op aanvraag
Staffelkorting
€ 16,81 / stuk incl. BTW € 13,89 / stuk excl. BTW
Berekend totaal: ... ...
Op voorraad:
Op bestelling
Omschrijving
Specificaties
| Merk | SWG |
|---|---|
| Diameter | 4,0 mm |
| Lengte | 35 mm |
| Materiaal | Inox |
| Verpakking | 100 stuks |
| Gewicht per eenheid | 0.2 kg |
| EAN code | 4009146451802 |
| Bestelling per | 1 Stuk |
| Prijs per stuk(s) | € 16,81 € 13,89 |
| Levertermijn | 5 werkdagen |