Parti-Sphere Smooth Grey Velvet 40 cm 60 cm
Dit is geen correcte combinatie voor een bestaand product
stuk(s)
Prijs op aanvraag
Staffelkorting
€ 551,41 / stuk incl. BTW € 455,71 / stuk excl. BTW
Berekend totaal: ... ...
Op voorraad:
Op bestelling
Omschrijving
Parti-Sphere Smooth
Een bol met een vlakke bovenkant in een fluweelzachte Smooth-uitvoering. Ideaal als zitelement of als opvallende eyecatcher in je tuin. De Parti-Sphere kan ook dienst doen als scheidingselement of veiligheidselement om je parking mee af te schermen.
Specificaties
| Merk | Stone & Style |
|---|---|
| Diameter | 60 cm |
| Formaat | Rond |
| Hoogte | 40 cm |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Beton |
| Soort Object | Sierbol, Zitblok |
| Gewicht per eenheid | 232 kg |
| Bestelling per | 1 Stuk |
| Prijs per stuk(s) | € 551,41 € 455,71 |
| Verpakking | Waarborgpallet - Stone & Style |
| Hoeveelheid per Waarborgpallet - Stone & Style | 1 stuk(s) |
| Levertermijn | 8 werkdagen |