Banc La Parisienne Grey Velvet 40 cm 180 x 40 cm
Dit is geen correcte combinatie voor een bestaand product
stuk(s)
Prijs op aanvraag
Staffelkorting
€ 1.340,57 / stuk incl. BTW € 1.107,91 / stuk excl. BTW
Berekend totaal: ... ...
Op voorraad:
Op bestelling
Omschrijving
Banc La Parisienne
De naam verraadt het al: de Parisienne is elegant, chique en geeft allure aan elke tuin. Gegoten in Smooth zelf verdichtend beton voor een onweerstaanbaar fluweelzacht gevoel. Bovendien is Smooth beton heel onderhoudsvriendelijk en bestand tegen vrieskou. Na de winter veeg je grondig met een vochtige doek en je bent meteen klaar voor de zomer!
Specificaties
| Merk | Stone & Style |
|---|---|
| Afmeting | 180 x 40 cm |
| Formaat | Rechthoekig |
| Hoogte | 40 cm |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Beton |
| Randafwerking | Vellingkant |
| Soort Object | Zitbank |
| Gewicht per eenheid | 261 kg |
| Bestelling per | 1 Stuk |
| Prijs per stuk(s) | € 1.340,57 € 1.107,91 |
| Verpakking | Waarborgpallet - Stone & Style |
| Hoeveelheid per Waarborgpallet - Stone & Style | 1 stuk(s) |
| Levertermijn | 8 werkdagen |