Bla Bla Bloc Smooth Grey Velvet 60 cm 46 cm 60 cm
Dit is geen correcte combinatie voor een bestaand product
stuk(s)
Prijs op aanvraag
Staffelkorting
€ 694,06 / stuk incl. BTW € 573,60 / stuk excl. BTW
Berekend totaal: ... ...
Op voorraad:
Op bestelling
Omschrijving
Bla Bla Bloc
De kubusvormige Bla Bla Blocs dienen als handige zitplekken. Voor sociale momenten in de open lucht. Gebruik ze ook als stoere bijzettafeltjes op het terras of als veiligheidsblokken op de inrit.
Specificaties
| Merk | Stone & Style |
|---|---|
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 46 cm |
| Kleur | Grijs |
| Lengte | 60 cm |
| Materiaal | Beton |
| Randafwerking | Vellingkant |
| Soort Object | Zitblok |
| Gewicht per eenheid | 376 kg |
| Bestelling per | 1 Stuk |
| Prijs per stuk(s) | € 694,06 € 573,60 |
| Verpakking | Waarborgpallet - Stone & Style |
| Hoeveelheid per Waarborgpallet - Stone & Style | 1 stuk(s) |
| Levertermijn | 8 werkdagen |