Gripline Kuip, Rond Zwart PVC 30 L
Omschrijving
Specificaties
| Merk | Gripline |
|---|---|
| Diameter | 44 cm |
| Formaat | Rond |
| Hoogte | 30 cm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PVC |
| Gewicht per eenheid | 1.08 kg |
| EAN code | 8713126411101 |
| Bestelling per | 1 Stuk |
| Prijs per stuk(s) | € 8,66 € 7,16 |
| Levertermijn | 3 werkdagen |