Betonblok HOL 29 cm 19 cm 19 cm
Omschrijving
Betonblok HOL
De betonblokken hebben een zuivere structuur en worden ze getest door professionals. Zo bent u dus zeker van kwaliteit en duurzaamheid. Betonblokken zijn stevig en vormvast en worden gebruikt voor funderingen en metselwerk. Maar ze zijn ook uitstekend geschikt voor gebruik in de kelder, in de industriebouw, voor openbare gebouwen of als scheidingswand.
LET OP: De betonblok is niet volledig hol maar heeft nog steeds onderaan een bodem.
Blokken & stenen
Onze webshop biedt een uitgebreid assortiment betonblokken, zowel hol als vol, voor alle soorten constructies. Deze blokken zijn gemaakt van sterk beton en zijn geschikt voor zowel binnen- als buitenwerk. Wij hebben ook gevelstenen voor een mooie afwerking van je gevel.
Specificaties
| Merk | Private label |
|---|---|
| Breedte | 19 cm |
| Hoogte | 19 cm |
| Lengte | 29 cm |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht per eenheid | 15.4 kg |
| Bestelling per | 1 Stuk |
| Prijs per stuk(s) | € 1,21 € 1,00 |
| Verpakking | Waarborgpallet - Hendrickx |
| Hoeveelheid per Waarborgpallet - Hendrickx | 90 stuk(s) |
| Levertermijn | 6 werkdagen |