Ontkoppelingsmat, Prosecure 30 m 1 m
Omschrijving
Ontkoppelingsmat, Prosecure
De veelzijdige steun- en ontkoppelingsmat kan dienen als ontkoppeling laag, als dragen of als beschermmat. Gebruikt op magnesium, cement en anhydrietdekvloeren, gietbetonoppervlakken, prefab betonelementen, betonconstructies dubbele bodem of houten vloeren.
Specificaties
| Merk | Dural |
|---|---|
| Breedte | 1 m |
| Lengte | 30 m |
| Gewicht per eenheid | 10.95 kg |
| EAN code | 4018448063811 |
| Bestelling per | 1 Stuk |
| Prijs per stuk(s) | € 684,65 € 565,83 |
| Levertermijn | 12 werkdagen |