Grondpiket Ø 20 mm x 120 cm
Dit is geen correcte combinatie voor een bestaand product
stuk(s)
Prijs op aanvraag
Staffelkorting
€ 7,47 / stuk incl. BTW € 6,17 / stuk excl. BTW
Berekend totaal: ... ...
Op voorraad:
Op bestelling
Omschrijving
Specificaties
| Merk | Oben |
|---|---|
| Diameter | 20 mm |
| Lengte | 120 cm |
| Gewicht per eenheid | 2.8 kg |
| EAN code | 20114010010102 |
| Bestelling per | 1 Stuk |
| Prijs per stuk(s) | € 7,47 € 6,17 |
| Levertermijn | 6 werkdagen |